Cennik usług

Jeżeli zamierzasz skorzystać z usługi pozycjonowania strony internetowej, z pewnością jednym z kluczowych aspektów, które Cię interesują, jest cena. W takim razie ile kosztuje skuteczne SEO oferowane przez naszą agencję? Choć odpowiedź zależy od wielu czynników i ma indywidualnych charakter, w ramach współpracy możesz liczyć na atrakcyjne, bardzo konkurencyjne stawki. Łączymy profesjonalizm usług z atrakcyjnymi cenami, dzięki czemu udaje się nam pozyskiwać i utrzymywać zaufanie klientów z całej Polski. Sprawdź, jakie zmienne w największym stopniu wpływają na koszt pozycjonowania

Z czego wynikają takie, a nie inne koszty pozycjonowania strony internetowej? Obejmują one różnorodne czynności składające się na tę usługę, takie jak m.in.: 

audyt i optymalizacja witryny,     

ustalanie strategii i planowanie,     

tworzenie wartościowych, tematycznych treści,     

budowanie zaplecza pozycjonerskiego,     

pozyskiwanie linków z zewnętrznych źródeł,     

analiza i monitorowanie efektów prowadzonych działań. 

Wykonanie każdej z tych czynności wiąże się z określonymi nakładami pracy i wymaga zaangażowania specjalistów z różnych dziedzin, a także zastosowania wielu odpowiednio dobranych narzędzi. Wszystko to kosztuje i zostaje uwzględnione w proponowanej cenie za pozycjonowanie strony. Ponieważ zakres prac jest odmienny w zależności od zlecenia, również kalkulacja ceny przebiega w sposób indywidualny, dlatego jeśli chcesz ją poznać, skontaktuj się z nami i ustal finansowe szczegóły współpracy! 

Źródło:   https://www.grupa-tense.pl/cennik/ 
       https://www.grupa-tense.pl/blog/